Відомим ІТ-гігантам бракує десятків тисяч спеціалістів із штучного інтелекту

Фахівцям готові платити від $300 тис. до $1 млн на рік

СвітРоман Ганкевич, 17 лютого 201814400
Тільки в США залишаються відкритими 10 тис. вакансій спеціалістів штучного інтелекту

Компанії Google, Facebook і Apple готові платити чималі зарплати розробникам штучного інтелекту (АІ) за умови, що вони є професіоналами в своїй галузі. Зокрема, фахівцям з дисертацією у сфері машинного навчання та АІ пропонують зарплати понад $300 тис. на рік, пише Bloomberg.

Видання зазначає, що річний оклад розробників АІ може досягати $1 млн. «Google готовий платити їм мільйон доларів», – розповів екс-керівник бізнес-напряму Google в Китаї Кай-Фу Лі під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі. Рівень зарплати обумовлений високими вимогами до навичок фахівців. Розробники АІ мають розбиратися в статистиці, вищій математиці, аналізі даних і програмуванні.

У світі налічується близько 22 тис. фахівців із докторським ступенем, які відповідають вимогам для розробки АІ, сказано в звіті компанії Element AI. «Роботу шукають лише 3 тис. розробників. При цьому тільки в США відкрито 10 тис. вакансій у цій сфері», - наголосив гендиректор компанії «Element AI» Жан-Франсуа Гане.

Китайська IT-корпорація Tencent наводить інші дані: близько 200-300 тис. «практиків і дослідників штучного інтелекту».

Гане закликав університети і державну владу інвестувати в навчання нових розробників АІ, наголосивши на «реальній нестачі талантів».

Також Bloomberg повідомляє, що такі IT-гіганти, як Intel, Facebook і Google вже зробили перші кроки в цьому напрямку, створивши внутрішні школи штучного інтелекту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук