Як долучитись до патрулювання Львова за допомогою смартфона

СуспільствоІрина Скіць, 28 січня 201513532

Програма Zello - інтернет-рація, де знаходиться канал «Varta1». Його використовують для патрулювання Львова та обміну оперативною інформацією щодо безпеки міста. Раніше канал використовували для координації дій автомобілістів під час подій Євромайдану.

Центр «Безпечне місто» пояснив, як встановити програму для смартфонів та долучитись до патрулювання міста.

Завантажити програму можна безпосередньо на сайті zello.com. Також додаток доступний у програмі Google play для всіх пристроїв на базі Android.

Опісля встановлення програми, потрібно ввести свої дані та перевірити, чи нема на каналі користувача із таким же ім'ям. Потім натиснути кнопку «Створити».

Після реєстрації потрібно пройти перевірку звуку. Далі натиснути «Канали» та «Find a channel». Серед каналів потрібно знайти «varta1». Найперший у списку - основний канал.

Крім того, є канал «varta info» та окремі канали для різних цілей, регіонів тощо.

До каналу потрібно додатись та зачекати на схвалення адміністратора. Говорити в ефірі каналу можна, затиснувши коло з помаранчевим обідком. Коли обідок почервоніє, ефір стане доступний.  Щоб відключити канал і не чути ефіру рації, треба перейти до списку каналів та натиснути кнопку «Вимкнути» біля назви каналу.

Однак «Безпечне місто» просить не зловживати користуванням ефірами та уважно ознайомитись із правилами каналу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук