Європа вшановує нелегітимного ординського хана
Інші блоги автора
- Чи ця війна є найстрашніша? 18 лист, 13:00
- Замарстинівський Робін Ґуд 11 лист, 10:40
- «Залізом і кров’ю» чи іншим чином? 4 лист, 13:05
Шість країн ЄС: Франція, Угорщина, Словаччина, Греція, Кіпр і Мальта 7 травня Року Божого 2024 поїхали в Орду на інавгурацію нелегітимного хана, таким чином, вочевидь, намагаючись його вшанувати і добитися від нього ласки.
А може вони потім там цілували ханську туфлю, хто його знає, такі ж речі проводяться за лаштунками... У світі нічого випадкового не буває, отож дуже коротко пройдемося тими європейськими країнами, які примудрилися скочити в таку ганебну халепу, віддавши шану воєнному злочинцю Путіну на його фальшивій інавгурації…
Франція. Макрон, вочевидь уже забув про свої заяви про можливе введення французьких вояків в Україну, бо нині він «всім серцем сподівається, що французам не доведеться воювати в Україні», отож відрядив свого дипломата до столиці всіх боліт, бо не інакше, як хоче відновити з Путіним свій звичний багаторічний «секс по телефону» і допомогти нелегітимному ханові «зберегти обличчя» та «гідно вийти з ситуації». А як же це по-іншому розцінювати? Франція історично і культурно зв’язана з болотним ханством толстоєвськими, бєлимі акациямі – цвєтамі еміграциі, а головно «нездоланною любов’ю до ґвалтівника» і пріснопам’ятним 1814 роком, роком захоплення російською армією Парижа, коли «за незчисленним народним натовпом не було видно ані вулиць, ані будинків, ані дахів; все це було всіяне головами парижан, якийсь урочистий гомін лунав у повітрі. Це було народне ремствування, яке заглушало і звуки музики, і бій барабанів: «Росіяни, рятівники наші, дайте нам Бурбонів! Скиньте тирана!». Це було трошки правдивої давньої історії... А в сьогочасній історії Франція на тлі заяв про захист України цьогоріч рекордно збільшила постачання газу з Росії… І наостанок – Париж цими днями вітав Сі Цзіньпіна…
Угорщина. Та ж «нездоланна любов до ґвалтівника». Це єдина країна Європи, яка удостоїлася аж двох історичних «СВО» з боліт: 1849-го і 1956-го року. Спадщина недоімперії, фатальна інтуїція лузерства незмінно покладатися на невдах: на цісаря, на Гітлера, тепер на Путіна. Спадщина містечкової ксенофобії і нацизму. Мати талант бути невдячним ледачим утриманцем у солідній компанії цивілізованої європейської спільноти, з неприйнятними стандартами демократії, і зі слабенькою економікою нахабно качати свої права… І наостанок – Будапешт цими днями вітав Сі Цзінпіна…
Словаччина. Державний прапор в них російський, тільки, замість двоголової курки, там зображений шестираменний хрест, можливо, як символ країни – російської шестірки. Як і Угорщина – країна з уперто проросійським урядом, залежністю від російської нафти і газу, з недостатніми стандартами демократії і вкрай слабкою економікою, теж нахлібник Європейської Унії…
Греція. Така ж бідна європейська країна, як і дві попередні, але з набагато кращою клепкою в голові: видурили в ЄС «кредитів» на суму понад 320 мільярдів євро, які, вочевидь, ніколи не віддадуть. Фантастична сума як для країни з 11 мільйонним населенням. Краще пити вино і танцювати сиртакі, а працюють нехай німці і до них подібні європейці. Центр світового православ’я. Релігійна терпимість дуже низького рівня. Тут побити на вулиці протестантського проповідника з гітарою – нормальна річ. Дуже ніжні й зворушливі православні стосунки з країною боліт. 1686 року патріарха Єремію московські правителі тримали в ув’язненні і морили голодом, доки той не підписав надання кацапії Московського патріархату. Ну а як же без «нездоланної любові до ґвалтівника»: 1799 рік – переможна битва російського флоту, взяття острова Корфу та ряду інших Іонічних островів, коли Росія придбала собі військово-морську базу на Середземному морі; 1827 рік – перемога російського флоту в Наваринській битві на узбережжі півострова Пелопоннес…
Кіпр. Теж доволі бідна європейська країна, окрім доходів від незаконних банківських махінацій. Від 2014 року Кіпр сприяє відмиванню грошей майже половини росіян, які перебувають під санкціями Заходу через анексію Криму, а від 2022 року - через повномасштабне вторгнення в Україну. Тут проводяться незаконні оборудки з брудними грошима Путіна та інших світових диктаторів. Міжнародний консорціум журналістських розслідувань виявив, що для свого розкішного життя російський диктатор і ймовірна мати його дітей Аліна Кабаєва користуються коштами, захованими на Кіпрі, які відмиваються через компанію Ermira Consultants. Кіпр – це фактично острів, куплений Росією. Той самий Міжнародний консорціум з 270 журналістів із понад 50 країн світу, інші міжнародні розслідувачі, проаналізувавши купу фінансових документів, стверджують, що станом на 2020 рік росіяни (усілякі ротенберги, абрамовичі, мордашови і т. п.) заховали на Кіпрі понад 200 мільярдів доларів, що становить половину усіх російських інвестицій в Європі. У певний момент приблизно триста російських компаній становили 80% багатств Кіпру, який називають «Москвою на Середземному морі»…
Мальта. Маленька і теж небагата країна, яка завершує наш перелік економічно слаборозвинутих держав, можна так висловитися, «європейського глобального півдня»: Угорщина, Словаччина, Греція, Кіпр. Адже Москва віднедавна фактично проголосила себе лідером бідного світу. В історії стосунків між Мальтою та Москвою теж були свої доволі зворушливі моменти. Царський боярин Шереметєв, який прибув до Валетти 2 травня 1698 року, був урочисто прийнятий і посвячений у рицарі-госпітальєри. А після захоплення військами Наполеона Мальти 1798 року госпітальєри були змушені залишити острів. Рицарі, які тоді перебували в Росії, оголосили про скинення Великого Магістра Фердинанда фон Гомпеша за те, що той здав острів військам Бонапарта без бою, і проголосили новим Великим Магістром ордену російського царя Павла I. Це був унікальний в історії католицького ордену випадок, коли на його чолі став православний імператор. Тоді головні святині Мальтійського ордену привезли до Росії, де вони до 1917 року зберігалися у Великому соборі Зимового палацу в Петербурзі. А 2012 року Сєрґєй Шойгу був удостоєний найвищої нагороди Мальтійського ордену – Рицарського військового хреста «за милосердя, порятунок і допомогу». І після цього хто може гарантувати, що одного дня Великим Магістром Мальтійського ордену не оголосять Путіна…
Завершуючи цей невеличкий аналіз, можемо зробити висновок, що список європейських холопів, які приїхали до Москви на інавгурацію нелегітимного хана усіх боліт, так логічно збігся зовсім невипадково, а за принципом – совпадєнієнєдумаю…