Євросоюз схвалив доопрацьований проект судової реформи в Україні

Офіційний представник Європейської зовнішньополітичної служби 2 лютого повідомив, що ЄС сподівається на швидке ухвалення Верховною Радою в остаточному читанні конституційних поправок щодо судової влади. Про це повідомив «Інтерфакс-Україна».

«Голосування у Верховній Раді щодо конституційних поправок, що належать до судової влади, є важливим кроком на шляху зміцнення судової системи, підвищення її ефективності, забезпечення її незалежності та неупередженості, і боротьби з корупцією», - йдеться в комюніке представника ЄВС.

Повідомляється, що процес, здійснений у 2015 році в Конституційної комісії і відповідних робочих групах, був інклюзивним. Пройшли консультації з громадянським суспільством та експертами.

У Брюсселі прийняли до відома, що українська влада скористалися думкою Венеціанської комісії Ради Європи та врахували значну частину її рекомендацій.

«Реформування судової системи у відповідності з європейськими стандартами є давнім зобов'язанням, яке буде сприяти консолідації верховенства права і яке є ключовою умовою успіху проведених політичних і економічних реформ в Україні. Це має принципове значення для українського народу», - сказано в комюніке.

Нагадаємо, Верховна Рада у вівторок, 2 лютого, прийняла за основу доопрацьований законопроект №3524 про внесення змін до Конституції України в частині правосуддя.

Раніше Венеціанська комісія схвалила рекомендації по проекту змін до Конституції України щодо судової реформи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук