Yezzz! – зручний та зрозумілий мобільний зв’язок

Суспільствопромоція, 2 серпня 20165461

Наша природна лінь іноді заважає нам отримати всі блага життя одразу. Про що це я? Пояснюю. Я – постійний покупець «Сільпо», і у мене в окрузі цілих три магазини цієї мережі. Причому один з них майже за рогом, куди заходиш іноді майже по-домашньому.

Кілька місяців тому я звернула увагу на плакати біля кас із великим об'ємним синьо-сріблястим смугастим серцем, стилізованим під літеру «Y». Того часу я пройшла повз і тільки через кілька тижнів з’ясувала, що ж цим серцем хоче сказати «Сільпо». І пошкодувала, що не дізналась про це раніше, адже мова йшла про новий тариф Yezzz! за допомогою якого можна зекономити купу часу та грошей на мобільному зв’язку.

Справа у тому, що мене, як і будь-якого власника смартфона і постійного завсідника мережі Інтернет, дуже хвилює питання послуг мобільного зв'язку. Постійно стикаючись з тим, що мій тариф раптово обмежує трафік, я опиняюся без зв'язку. Додатки, мережа, карти – нічого не працює. Або гроші з мого рахунку раптово зникають на якісь незрозумілі послуги, і я взагалі не можу нікому подзвонити. Постійно доводиться кочувати з тарифу на тариф у пошуках кращих умов. Тому хочу бути завжди на зв'язку і знати, за що я сплачую гроші.

Що ж я виявила у тарифі Yezzz і що мені сподобалося?

Вартість тарифу становить лише 60 гривень на 30 днів. Ніхто не зніме зайвого, варто лише раз на місяць заплатити і поставити нагадування про оплату на наступний термін.

За ці гроші я отримую безлімітні дзвінки в мережі абонентам  «МТС Україна», Vodafone Україна та Yezzz!. Для розмов із абонентами інших операторів до тарифу входять 120 хвилин. Якщо їх всі використати, то за якихось 50 копійок за хвилину можна продовжувати телефонні розмови далі.

Мобільний Інтернет! Ось найкраща частина тарифу – 3 гігабайти 3G мобільного Інтернету і безлімітний 2G Інтернет. Три гігабайти супершвидкісного Інтернету – це дуже пристойна кількість, але навіть якщо витратити його на всі сто, це не страшно, адже у тарифі залишається безлімітний 2G Інтернет. Якщо, дуже потрібен саме 3G, то за 10 гривень можна отримати додаткові 500 мегабайт.

Для старого і доброго методу листування SMS або MMS у тарифі Yezzz! є цілих 300 повідомлень на всі оператори в Україні. Вартість понад тарифної кількості коштує всього 25 копійок за повідомлення.

У ситуації, коли на рахунку немає всієї суми для оплати тарифу, за 3 гривні на день можна отримати 100 Мб швидкісного 3G і необмежений доступ в Інтернет, безкоштовні дзвінки всередині мережі, 4 хвилини на дзвінки на інші мережі, 10 SMS/MMS повідомлень будь-яким операторам в Україні.

Послуги зв’язку надає ПрАТ «МТС Україна», а це означає, що зона покриття у Yezzz! – національна і зв'язок доступний практично у кожному куточку країни.

Щодо сплати за тариф, то все ще простіше і зручніше! Придбати тариф або поповнити рахунок без комісії можна на касі у будь-якому магазині «Сільпо». Таким чином, проблема з пошуком кіоску з картками поповнення, Інтернет-банкінгом або платіжним боксом знімається. Ну і останній штрих – за поповнення або покупку тарифу власникам картки «Власний Рахунок» від мережі «Сільпо» надходять бали, які потім можна конвертувати в знижки на придбання продуктів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук