YouTube дослідив профіль пересічного українського користувача

Виявилося, що 83% українських інтернет-користувачів відвідують YouTube принаймні раз на місяць, а 55% з них - щодня.

YouTube дослідив профіль пересічного українського користувача
фото ShutterStock
YouTube оприлюднив профіль пересічного українського користувача

Відеосервіс YouTubе проаналізував головні тенденції використання відео-платформи українцями. Про це повідомляє AIN.ua.

Згідно з даними дослідження YouTubе Audience Profiling Study 2016, перше відео на платформу Youtube в Україні завантажили у вересні 2005 року – про слона, який розбушувався в київському зоопарку.

70 % інтернет-користувачів в Україні, а це молодь віком від 16 до 24 років, щодня дивляться відео на YouTubе. При цьому виявилося, що 96 % користувачів дивляться відео вдома, 18% – ще й на роботі, в навчальних закладах, а кожен п'ятий – у дорозі або іншому місці поза домом.

Крім того, 59 % відкривають YouTubе ввечері або перед сном.

Згідно з інформацією, 37 % користувачів використовують Youtube для відпочинку від рутини, 36 % – для розваги і натхнення, 36 % – для хобі і особистих інтересів.

Крім цього, українці використовують YouTubе і для розвитку. Зокрема, 52 % учасників дослідження використовують сервіс для отримання інформації, 47 % – щоб дізнатися про щось нове, 29 % – щоб знайти підказку у вирішенні завдань, 24 % – щоб знайти інформацію про послуги і продукти до покупки.

Близько чверті українських користувачів у віці 25-44 років дивляться YouTubе частіше, ніж телевізор. Також зауважили, що 31 % користувачів вказали, що після того, як почали користуватися сервісами YouTube, вони рідше вмикають телевізор. При цьому виявилося, що 32% користувачів YouTubе заходять в інтернет під час перегляду телебачення.

Як відомо, у користувачів є можливість взаємодіяти з відеохостингом: 56 % українців заходять на YouTube, щоб поділитися контентом; 57 % - підписуються на різні YouTube-канали. Кожен п'ятий користувач відвідує відеохостинг без яких-небудь намірів.

Найпопулярнішими жанрами YouTube-відео для українців стали: музика (46 %), гумор (37 %), відео на тему «зроби сам» (33%). Також до останньої категорії відносять кулінарні рецепти, новини і ТБ-шоу.

Опитування в Україні проводилося у 1251 респондента віком від 16 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук