YouTube змінив правила перегляду реклами в роликах

Сервіс YouTube, що належить американській IT-корпорації Google, оголосив про великі зміни для авторів каналів, які зможуть розміщувати у себе рекламу, яка не відключається. Довжина таких рекламних роликів складе 15-20 секунд, пише Mashable.

Реклама на старих роликах, яку можна пропустити після 5 секунд перегляду, стане такою, яку типово не можна буде пропустити. Це станеться автоматично і навіть в тому випадку, якщо творцям контенту реклама, що не відключається, раніше була недоступна. Якщо автори контенту хочуть, щоб їхні глядачі все ще могли пропускати рекламу у відео, їм необхідно змінити налаштування вручну.

У відеоролику, який розповідає про нововведення, YouTube вказує, що рекламодавці платять більше грошей за рекламу без можливості пропуску, що, в свою чергу, означає більше грошей для творців контенту, які додають в свої ролики ці оголошення.

У відповідь на прохання про коментар представник YouTube лише вказав Mashable на сторінку підтримки, в якій детально описується, як творці можуть контролювати кілька типів реклами. Через Adsense вони можуть блокувати певних рекламодавців, а також цілі категорії оголошень. Про оголошення, які не можна пропустити, на сторінці підтримки згадок поки немає.

Ймовірно, відеоплатформа Google хоче не тільки примножити власні доходи від реклами, але і підштовхнути користувачів до переходу на новий платний сервіс YouTube Premium.

Оголошення, які не можна пропустити, для всіх творців відеоконтенту почнуть запускати вже на наступному тижні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук