Ющенко назвав БЮТ паразитичною політсилою
Лідер «Нашої України» Віктор Ющенко вважає, що сьогодні демократичний рух потребує серйозної інвентаризації та переосмислення.
Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі партії «Наша Україна», Віктор Ющенко пояснює це тим, що сьогодні демократичний рух переживає своєрідні «ракові метастази», породжені псевдодемократичними силами.
«Ряд політичних сил, і, в першу чергу, БЮТ, паразитують на демократичному полі», - наголосив Ющенко. За його словами, зараз простій людині дуже складно розрізнити, де є справжні демократи, а хто лише прикривається демократичними гаслами.
На його думку, те, що нині відбувається в демколах, не сприятиме їх консолідації. «Йде велика гра, велике маскування, за якими не стоїть ні демократія, ні свобода, ні нація. Це спосіб отримати владу. Треба вишиванку одягнути для галичан – одягнемо вишиванку, однак я повторюю: це – не більше ніж маскування», - наголосив лідер партії.