З одеського вишу звільнили викладача, який називав Україну «проектом польських масонів»

Студенти стверджують, що на лекціях викладач орієнтувався на українофобську літературу

З одеського вишу звільнили викладача, який називав Україну «проектом польських масонів»
фото Facebook
Антон Кравчик більше не викладатиме в Одеському міжнародному гуманітарному університеті

Викладач Одеського міжнародного гуманітарного університету Антон Кравчик написав заяву про звільнення після того, як в мережі з’явилося відео з лекції, де він говорить, що Україну створили польські масони. Про це 18 жовтня повідомило «Громадське».

Відео, на якому як викладач історії розповідає студентам, що Україна - «проект польських масонів, який створили, на зло Росії», опублікували в мережі студенти навчального закладу, яких обурили слова освітянина. Вони впевнені, що викладач пропагує сепаратизм, адже те, що їм викладають, нічого спільного з історією України не має. Студенти стверджують, що «викладач орієнтується на українофобську літературу, в якій гімн України називають бандерівським, мову – селянською, а саму Україну – міражем і фікцією».

Після широкого резонансу, ректор закладу Костянтин Громовенко зазначив, що цей викладач більше в них не працює.

«Нам дуже прикро, що ми з засобів масової інформації про це дізналися і подивилися цей ролик. Професорсько-викладацький склад подивився на цю ситуацію, ми провели службове розслідування з цього питання. Він нам показав підручник і сказав, що він цитував автора. Ми дивились цей підручник. Розумієте, історія така річ... кожен історик трактує її як хоче, але враховуючи той резонанс, викладач дуже обурився, йому теж це не сподобалося – він написав заяву про звільнення, і він вже звільнений», – розповів Громовенко.

Варто також уточнити, що Одеський міжнародний гуманітарний університет є приватним вищим навчальним закладом. Його президентом є колишній депутат-«регіонал» Сергій Ківалов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук