З сайту СБУ прибрали зображення козака, який вбиває двоголового змія на Донбасі

Пам'ятник символізує перемогу над алегоричним образом зла, що намагається наповзти на Україну

З оформлення панелі на сайті Служби Безпеки зникло зображення пам'ятника у вигляді великого каменю, на якому козак на коні вбиває списом двоголового змія. Про це повідомляє Еспресо.TV.

«З сайту СБУ непомітно прибрали зображення козака-переможця, який списом вбиває двоголового змія», – йдеться у повідомленні.

Меню сайту раніше:

Зараз меню сайту виглядає так.

Сайт зазначає, що на вул. Володимирській, перед входом в будівлю СБУ, перед в Днем незалежності в 2015 році відкрили скульптуру – пам'ятний знак у вигляді великого каменю, на якому козак на коні вбиває списом двухголового змія. Скульптура називається «Козак-переможець». Вона присвячена всім захисникам незалежності України - учасникам війни на Сході.

«Пам'ятник символізує перемогу над алегоричним образом зла, що намагається наповзти на Україну», – коментували образ пам'ятки в СБУ.

На зміну на сайті спецслужби також звернув увагу колишній заступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін.

«Думав, що фейк, але ніт... І, чесно кажучи, досить очікувано. Перед будівлею СБУ на Володимирській стоїть скульптура на честь загиблих офіцерів СБУ. Козак, який списом вражає двоголового орла на драконячих лапах. До призначення лейтенанта головою СБУ зображення цієї скульптури як символ було і на головній сторінці сайту СБУ. Після його призначення, через деякий час воно зникло з головної сторінки. Мені, звичайно, шкода Олену Гітлянську, на яку скинуть завдання це якось пояснити :( Але замовчувати такий факт теж якось недобре»,написав він.

Доповнено 4 лютого.

Прес-служба СБУ на Facebook 4 лютого повідомила, що козак зник із сайту через його оновлення.

«Співробітники СБУ щодня захищають країну, бо козацький дух у них в серцях. І це – головне. А фото козака зникло із сайту, бо зараз відбувається його технічне й дизайнерське оновлення. Ніякої конспірології. «Козак-переможець» і надалі буде знаковим та важливим образом для СБУ», – йдеться в повідомленні.

За прогнозами СБУ, новий сайт має запрацювати до кінця березня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук