З ТВі через конфлікт з керівництвом звільняються 30 працівників
Відео до теми
30 працівників ТВі звільняються з каналу. Про це журналісти заявили біля приміщення ТВі, зачитавши свою заяву.
Вони нагадали, що впродовж тижня профспілка журналістів очікувала початку переговорів з керівництвом. У разі успішного проведення переговорів журналісти були готові припинити страйк і відновити свою роботу.
"Остаточно можливість початку переговорів була зірвана через вручення Олегом Радченком письмового ультиматуму про вихід в ефір Мустафі Найєму під загрозою звільнення", - йдеться у заяві.
"Ми не вбачаємо далі за можливе виконувати свої професійні обов’язки на каналі, оскільки не можемо гарантувати нашому глядачеві надання об’єктивної та неупередженої інформації, і вважаємо, що люди, які називають себе власниками та менеджерами каналу, зруйнували репутацію ТВі. У цій ситуації ми бачимо єдиний прийнятний для нас вихід – піти", - додали журналісти.
Серед репортерів, які поставили свої підписи під заявами про звільнення, - Мустафа Найєм, Віталій Гайдукевич, Роман Недзельський, Анастасія Станко, Юлія Банкова, Ірина Славінська та інші.
Нагадаємо, 23 квітня гендиректор ТВі Наталія Катеринчук заявила про рейдерську атаку на телеканал. Однак у міліції заявили, що не отримували заяви про рейдерство на ТВі.
Цього ж таки дня на сайті ТВі було розміщене повідомлення про те, що новим генеральним директором телеканалу ТВі став Артем Шевченко, а новим інвестором каналу став відомий американський бізнесмен Олександр Альтман. Також на сайті каналу подано копії документів на підтвердження цієї інформації.
Власник телеканалу ТВі Костянтин Кагаловський на прес-конференції 23 квітня повідомив, що не бачив жодних документів про зміну власника телеканалу і за захопленням телеканалу стоять дрібні шахраї.
Екс-гендиректор ТВi, народний депутат Микола Княжицький зазначив, що директор ТОВ «Медiа Iнфо» Олег Радченко мав право призначити генеральним директором телеканалу ТВi Артема Шевченка замiсть Наталiї Катеринчук.
Згодом, з огляду на конфлікт між власниками каналу, колектив ТВі повідомив, що страйкуватиме до вирішення конфлікту. Водночас, новий керівник ТВі закликав колектив припинити страйк.
24 квітня профспілка журналістів телеканалу ТВі вимагала звільнити призначеного гендиректором Артема Шевченка й оприлюднити прозору структуру власності юридичних осіб, які є власниками каналу.
Нове керівництво каналу назвало страйк журналістів ухилянням від виконання своїх посадових обов’язків.