За ухиляння від призову сімом мешканцям Львівщини загрожує кримінальна відповідальність

СуспільствоЮрій Герун, 29 листопада 201817361

Львівщина достроково виконала план призову на строкову службу. Призовні комісії на території Львівщини розпочали роботу в жовтні. Уже 23 листопада військкомати Львівщини відправили служити 810 строковиків віком від 20 до 27 років.

Найбільше – 320 осіб – пішли служити до Збройних сил, 290 юнаків направили до Національної Гвардії України, 140 – у Державну прикордонну службу, ще 60 – у Державну спеціальну службу транспорту.

Найкраще справились із набором Жовківська, Радехівська, Кам’янко-Бузька, Городоцька та Дрогобицько-Бориславська призовні дільниці.

«На жаль, із певними труднощами відбувалася робота по Львову, але зі завданнями впорались. По Львову майже 800 громадян ухилялось від служби у війську. Призвали з обласного центру 120 громадян», – пояснив начальник відділу комплектування та призову Львівського обласного комісаріату Валерій Дрібниця.

За фактами ухиляння та неявки на призовну дільницю зареєстровано 7 кримінальних та майже 400 адміністративних справ. Також 38 громадян із Львівщини скеровані на альтернативну військову службу. Громадяни, яким віровчення не дозволяє брати до рук зброї і які за три місяці перед призовом зібрали відповідні документи, проходять службу, яка за терміном вдвічі довша, ніж звичайна (у ЖЕКах та лікарнях).

Призов триватиме до кінця грудня. Загалом по всій Україні на строкову службу підуть служити 15 тисяч призовників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук