За тиждень пролюструють працівників Львівської облдержадміністрації

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка розпорядився провести перевірку працівників апарату відомства, передбаченої Законом України «Про очищення влади».

Про це йдеться у розпорядженні губернатора Львівщини від 5 червня.

У документі вказано, що перевірка стартує 15 червня.

Отже, Синютка розпорядився: 

- Провести перевірку помічників заступників голови, головних спеціалістів, провідних спеціалістів та спеціалістів 1-ї категорії апарату Львівської обласної державної адміністрації.

- Державним службовцям апарату обласної державної адміністрації у десятиденний термін з дня початку проведення перевірки (до 24 червня) подати до відділу кадрової роботи та нагород апарату обласної державної адміністрації власноручно написану заяву про проведення перевірки.

- Головам районних державних адміністрацій та керівникам департаментів, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів облдержадміністрації забезпечити проведення перевірки відповідно до Закону та Плану у визначенні чинним законодавством терміни.

Контроль за виконанням розпорядження губернатор поклав на в.о. керівника апарату обласної державної адміністрації Маріанну Вільшинську.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук