Забудовники відмовилися від зведення бізнес-центру на Святоюрській горі

Олег Онисько, 12 лютого 20140
Візуалізація забудови на вул. Озаркевича

Будівництво бізнес-центру на вул. Озаркевича, 4а у Львові буде припинене. Компанія-забудовник отримає земельну ділянку для будівництва в іншому місці, а усі будівлі на вул. Озаркевича, 4а будуть передані у власність міста.

Рішення про відмову від будівництва багатоповерхового бізнес-центру на Святоюрській горі було прийнято після переговорів між представниками міської влади, УГКЦ та компанії-забудовника ТОВ «Розвиток нерухомості».

«Протягом останніх днів відбулись розмови з Митрополитом Возьняком, Владикою Венедиктом, забудовниками. Будівлі на Озаркевича, 4а переходять у власність громади міста для суспільних потреб, - повідомив у середу 12 лютого на своїй сторінці у Facebook мер Львова Андрій Садовий. - Що там буде в подальшому будемо вирішувати спільно з мешканцями та громадськими активістами. Забудовник отримає ділянку в іншому місці».

Директор компанії-забудовника Микола Дмух підтвердив ZAXID.NET досягнення принципової домовленості про припинення будівництва. За його словами, яку саме місце для будівництва отримає «Розвиток нерухомості» взамін, наразі невідомо, однак він сподівається на «адекватну ділянку».

«Ми готові до співпраці, ми готові розглядати. Будемо йти назустріч громаді. Але якщо нам дадуть поганеньку ділянку на Левандівці, де ніхто не був і не хоче жити, це буде проблемно», - зауважив Микола Дмух.

Як відомо, проект будівництва бізнес-центру на вул. Озаркевича, 4а викликав значний спротив з боку як місцевих мешканців, так і активістів Євромайдану.

Особливої гостроти конфлікт набув після знесення забудовником частини історичної будівлі, де була розташована Народна лічниця, заснована митрополитом Андреєм Шептицьким. При цьому компанія-забудовник «Розвиток нерухомості», яку пов`язують з народним депутатом від Партії регіонів Володимиром Зубиком, запевняла, що має усі необхідні офіційні дозволи для будівництва. Частина приміщень у новозбудованому бізнес-центрі мала перейти у розпорядження УГКЦ. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук