Забудовники, влада та правоохоронні органи зібрались за круглим столом

СуспільствоПромоція, 14 грудня 2017, 10:00 767 0

Як подолати незаконне будівництво у Львові? Асоціація західноукраїнських забудовників, до якої входять найбільші будівельні компанії, зібрала за круглим столом підприємців, державних посадовців та працівників правоохоронних органів.

«Великий бізнес, який об’єднався зараз в Асоціацію західноукраїнських забудовників, готовий допомагати правоохоронним органам, державним органам, органам місцевого самоврядування в тому, щоби запобігти незаконній діяльності на ринку нерухомості», – сказав виконавчий директор Асоціації західноукраїнських забудовників Юрій Мартинюк.

В Асоціації зазначають, що існує чимало підприємств, які будують без документів на землекористування, містобудівних умов та обмежень, без дозволу на початок будівельних робіт. Також такі компанії не сплачують до місцевих бюджетів інвестиційного збору. Юристи ж нарікають на надто ліберальне законодавство про містобудівну діяльність.

«Я вважаю, що ми повинні отримувати все таки більше документів, погоджувати безпосередньо проекти будівництва у міській раді та інспекції Архбудконтролю», – пояснила директорка юридичного департаменту Львівської міськради Гелена Пайонкевич.

На сайті Асоціації azuz.org.ua розробили спеціальну мапу, куди внесли усі поточні будівництва в місті. Також тут позначили вже понад 15 незаконних будівництв, які зараз тривають у Львові. Тож перед тим, як придбати житло, покупці мають можливість перевірити інформацію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук