Заїзд авто на деякі цвинтарі перейшов здоровий глузд, – Садовий

Заїзд авто на деякі цвинтарі перейшов здоровий глузд, – Садовий
Андрій Садовий

Депутати Львівської міськради Орест Печенко висловив обурення щодо заборони заїзду легкових автомобілів на кладовища у Львові. Натомість міський голова Андрій Садовий вважає, що заїзд автомобілів на територію деяких цвинтарів перейшов здоровий глузд: «Пройти на деяких цвинтарях в неділю просто неможливо – стоять машини. Це не місце для руху транспорту».

За словами депутата, львів’яни скаржаться, що їх без пояснень не пускають заїжджати на кладовища. Особливо це стосується Голосківського кладовища, яке дуже велике за розміром, і часом важко дійти пішки до потрібних поховань на віддалених полях. Також, зі слів депутата, на жодному з кладовищ у Львові не облаштовані паркінги.

Міський голова натомість зауважив: «Йде процесія, ховають людину, чи коли неповносправного треба підвезти чи старшу людину – нема питань. Але перетворювати цвинтар в дороги – чи це правильно?»

Також на сесії 30 травня депутати прийняли ухвалу про розширення території Голосківського кладовища на 14,4 га.

Як розповів в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Володимир Олійник, це дозволить вирішити питання з похованням у місті Львові на найближчі 5-7 років.

Щодо можливості паркувати авто біля кладовища, чиновник сказав: «Є під’їзд до кладовища, його треба очистити від зайвої торгівлі похоронною атрибутикою, яка займає площу».

Як інформував ZAXID.NET, 29 квітня виконавчий комітет Львівської міської ради погодив детальний план розширення території Голосківського кладовища у Львові.

Додамо, у березні 2011 року директор ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» Василь Глова розповів, на Голосківському кладовищі вистачить місць для поховань ще на 3 роки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук