Згадати все

Неважливо, у кого вищий відсоток, а у кого більше мандатів. Важливо – не ламати списи на дрібницях

БлогиВіктор Балога , 29 жовтня 2014 64
Віктор Балога
Політик, який народився на Закарпатті

Дивлюся на цю коаліціаду і розумію, що усе це я десь уже бачив. І якщо цей цирк негайно не припиниться – результат буде таким же, як і 2006 року.

В цьому процесі неправильно все. Перш за все – цінності, які закладаються в основу. А саме – посади і намагання перетягнути ковдру на себе.

Так було 2006 року, все закінчилося провалом демократичних сил і змарнованими можливостями. Впевнений, якщо б основою коаліційних переговорів поставили відповідальність – за реформи, за тепло в домівках, за вирішення питання Донбасу – усе виглядало б зовсім по-іншому.

На мою думку, якщо в країні є охочі взяти на себе відповідальність, їм треба дати таку можливість. Хоче «Народний фронт» відповідальності – нехай бере, але всю її повноту. Хоче Яценюк розділити цю відповідальність з Ляшком – це його справа. Хоче 100% впливу на уряд – нема питань. Але, лише за умови, що це означає і 100% відповідальності за дії кожного урядовця. І неважливо, у кого вищий відсоток, а у кого більше мандатів.

Важливо – не ламати списи на дрібницях. Це стосується і Президента, і прем’єра. Бо один має бути вище цих процесів, а інший – працювати, якщо є таке бажання.

А усі ми – оцінювати результат такої роботи. Бо для нас важливий не процес, а результат для України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук