Зі Львова до Рясне два роки курсують маршрути без дозвільних документів

Маршрутні автобуси №12 та №30, які курсують до мікрорайонів Рясне та Рясне-2 кілька років працюють без відповідних дозвільних документів, бо депутати міськради не погоджують зміни руху цих транспортних засобів.

Про це на засіданні виконкому ЛМР 20 червня розповів начальник управління транспорту та зв’язку міськради Віктор Щир.

Він повідомив, що впродовж червня відбулось кілька засідань постійної комісії інженерного господарства транспорту та зв’язку за участі депутатів ЛМР щодо погодження змін руху маршрутних автобусів№12 та №30.

На одній із них, а саме 10 червня, в обранців не було зауважень до схеми руху автобусів. Однак,  вже 17 червня депутати знову не погодили зміни, розповів Віктор Щир.

«В управлінні транспорту та зв’язку окремо було проведено зустріч із депутатом ЛМР Андрієм Хомицьким (фракція «Свобода», - ред.), і знову було погоджено затвердження змін до схеми автобусних маршрутів», – заявив начальник управління транспорту Львівської міськради.

Натомість, депутат міськради від фракції «Свобода», секретар ЛМР  та член виконкому ЛМР Василь Павлюк під час засідання звернувся до Віктора Щира і запевнив, що зміни погодять тоді, коли управління транспорту і зв’язку надасть депутатам документи по АТП-1.

Документи щодо діяльності ЛКП «АТП-1», зі слів Павлюка,  потрібні депутатам для власного розслідування діяльності підприємства. Однак, вони не мають стосунку до погодження схеми руху маршрутних автобусів до Рясне та Рясне - 2.

«Депутати просили управління транспорту надати  документи по АТП-1, але цього не зробили, то як ви можете просити виконком погодити ваші маршрути», – звернувся член виконавчого комітету ЛМР Василь Павлюк до Віктора Щира.

Таким чином, по Львову вже кілька років курсують маршрутки без відповідних погоджувальних документів, через що водії транспортних засобів  мають шанси стати об’єктами штрафних санкцій збоку різноманітних контролюючих органів.

Не виключено, що автобуси №12 та №30, які щодня обслуговують сотні львів’ян, можуть примусово зупинити. Однак, депутати Львівської міської ради не поспішають вирішити цю, на перший погляд, нескладну транспортну колізію. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук