Звернення до Президента

Нас чекає біда

БлогиВіктор Балога , 24 лютого 2015
Віктор Балога
Політик, який народився на Закарпатті

Нафтопродукти вже продають за ціною 25-28 гривень за літр. Відповідно – виросла вартість транспортних послуг, що тягне за собою подорожчання практично усіх товарів першої необхідності.

Пенсії та зарплати 80% населення не відповідають прожитковому мінімуму. Цінники на продовольчих товарах ростуть шаленими темпами, що веде країну до катастрофічного хаосу та голоду.

І що головне, в соціальних мережах, в рейтингових виданнях типу «Української правди», зовсім інші пріоритети для висвітлення. В тому числі – війна.

Погоджуюсь, це – серйозний виклик для держави і бойові дії турбують багатьох. Але, пане Президенте, якщо ми не попередимо соціальні бунти, не перезавантажимо більшість у Верховній Раді, та не змінимо антиукраїнський уряд, нас чекає біда. Бо як би преса не працювала на Вашу з урядом користь, якщо і далі вдавати, що в нас лише одна проблема і це – війна, на яку можна усе списати, то це буде стратегічною помилкою. Не хочеться, щоб велика країна, у якій живе понад 45 мільйонів людей, розсипалася в порох через непрофесійні дії обмеженого кола осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук