Звільненому з посади генпрокурора Юрієві Луценку виписали догану

Нині вже колишній очільник ГПУ невчасно наклав дисциплінарне стягнення на свого заступника

Юрій Луценко пішов з посади наприкінці серпня 2019 року

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів (КДКП) оголосила догану колишньому генпрокурору Юрію Луценку за несвоєчасне застосування дисциплінарного стягнення щодо заступника генпрокурора Юрія Столярчука. Про це йдеться в рішенні КДКП, інформує LB.ua.

На Луценка подали дисциплінарну скаргу в КДКП. У ній вказане, що на посаді Луценко, не виконуючи своїх службових обов'язків, порушив вимоги чинного законодавства та своєчасно не застосовував дисциплінарне стягнення щодо заступника генерального прокурора Юрія Столярчука, на якого рішенням КДКП від 16 травня 2019 року накладено дисциплінарне стягнення у вигляді догани.

«Цим самим Луценко скоїв дисциплінарні проступки, передбачені п.п. 1, 6 частини першої ст. 43 Закону «Про прокуратуру», – йдеться в рішенні комісії.

Відомо, що копію рішення КДКП щодо Столярчука надіслали в передбачені законом терміни, проте він не відреагував на цього вчасно.

«Порушуючи ст. 148 Кодексу законів про працю, Луценко виніс наказ про накладення на Столярчука дисциплінарного стягнення тільки через два місяці після скерування йому рішення комісії», – зазначили члени комісії.

КДКП дійшла висновку, що в діях Луценка є ознаки дисциплінарного проступку, і 13 вересня ухвалила рішення притягнути колишнього генпрокурора до відповідальності та накласти на нього дисциплінарне стягнення у вигляді догани.

До слова, це вже була друга догана Столярчукові від КДКП. Наприкінці листопада 2017 року заступник Луценка отримав догану від дисциплінарної комісії за втручання у службову діяльність прокурора Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ.

Він не був процесуальним керівником у кримінальному провадженні та не входив до кола прокурорів-розслідувачів, проте закрив справу про рейдерство. Напередодні закриття Столярчуком провадження підозрювана у справі, перебуваючи в розшуку, кілька разів відвідувала його в ГПУ.

Після звільнення Юрія Луценка з ГПУ в кінці серпня Юрій Столярчук залишився працювати на посаді заступника генерального прокурора.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук