З’явилося відео сутички активістів з охоронцями Львівської міськради

Головні новини Львова 04.12Марта Когут, 4 грудня 2017, 16:05 3473 1

4 грудня під двері приймальні міського голови Львова з протестом прийшли керівники громадських організацій. Причиною протесту стала карта України, яку використовували під час Львівського безпекового форуму. На ній були позначені самопроголошені республіки «ДНР» та «ЛНР». Керівники громадських організацій прийшли за поясненнями.

Леся Турашвілі, голова ГО «Соціальний захист учасників АТО»: «Нас турбує ось ця карта, чому на карті було визнано і написано, а якщо написано, то значить і визнано, адже від міської ради, яка була замовником, ніхто не відреагував, ‒ народна донецька республіка і народна луганська республіка».

Активісти показали повідомлення про проведення мирного заходу, однак таким його не назвеш. На кадрах із камер спостереження добре видно, як учасники акції дають волю кулакам.

Євген Бойко, в.о. директора департаменту «Адміністрація міського голови», зупиняв активістів: «Поведінка, якою ви себе проявляли біля міської ради внизу, не передбачала поведінки нормальних людей, які йдуть з миром сюди. Тут люди забезпечують роботу міста».

Однак активісти заперечують, що намагалися силою потрапити до приймальні. Іван Спринський, голова ГО «Рабів до раю не впускають», на запитання, чи виламували вони двері, переконує: «Абсолютно жодним чином, на вході до приймальні мера стояла муніципальна дружина».

Громадським організаціям запропонували перейти до малої сесійної зали, туди прийшов і мер. Андрій Садовий розповів, що карта, через яку виник конфлікт, була ще раніше розміщена на сайті Європейського центру міжнародних відносин. Та активісти і надалі вимагали пояснень щодо так званих ЛНР та ДНР.

«Ми єдині і тверді, є наша Україна, є наша українська земля, ані сантиметра української землі нікому не віддамо, а терористів лупили і будемо лупити, до останньої краплі крові. Приймається?», ‒ сказав міський голова Андрій Садовий.

Така відповідь нарешті задовільнила голів громадських організацій. Після цього вони одразу ж розійшлися.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук