15-річний підліток потонув під час купання в озері біля Буська
До теми
В озері на Львівщині потонув 15-річний підліток. Трагедія трапилася в селі Заводське Буської громади.
Як інформують у департаменті з питань цивільного захисту ЛОВА, повідомлення про те, що в озері втопився хлопець, надійшло 28 червня близько 1 ночі. Загиблий – місцевий мешканець 2011 року народження.
Нагадаємо, в озері у селі Ражнів біля Бродів потонула 17-річна дівчина, а в Новояворівську – 14-річний хлопець.
Перелік безпечних для купання водойм ZAXID.NET наводив тут.
Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleЯкщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter