400 бійців АТО отримали відмови у працевлаштуванні на колишні місця роботи

400 бійців АТО отримали відмови у працевлаштуванні на колишні місця роботи

Державна служба України з питань праці за минулий рік отримала понад 400 звернень від колишніх бійців АТО з-приводу відмов у працевлаштуванні на колишніх місцях роботи. Про це заявив голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега, повідомив «Укрінформ».

«За минулий рік було понад 400 звернень від колишніх учасників АТО. Фактично всі звернення розглянуті, за деякими сьогодні ще тривають додаткові перевірки, але вирішуються в першочерговому порядку, для того щоб ці люди, наші воїни, які повертаються, не відчували, що вони залишилися один на один зі своєю проблемою», – сказав Чернега.

Він зазначив, що демобілізовані бійці повертаються на свої підприємства, однак з’ясовують, що їх посади або ліквідовані, або ж на них працюють інші люди.

«Такі випадки отримують належне, жорстке реагування, з керівниками таких підприємств в першу чергу проводяться відповідні бесіди нашими інспекторами праці та роз’яснюються ті негативні наслідки, які керівники можуть отримати в разі невідновлення колишніх воїнів АТО на робочому місці», – сказав Чернега.

За його словами, більшість таких питань вирішується в добровільному порядку, але «були випадки, коли доводилося застосовувати і адміністративні санкції, штрафні санкції, залучати керівників до відповідальності за порушення відповідних вимог трудового законодавства».

Нагадаємо, у вівторок, 29 березня, набув чинності указ про звільнення в запас військовослужбовців, призваних під час четвертої хвилі часткової мобілізації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук