Активісти відновили рейди львівськими маршрутками: вже є порушення

Головні Новини за 10 жовтняВікторія Іваскевич, 10 жовтня 2014, 12:31 0

У п'ятницю, 10 жовтня, активісти ГО «За якісний транспорт» провели рейд на підприємстві ТзОВ «Міра і К». Перевірку розпочали о 5-й ранку, коли автобуси виїжджають на маршрути.

«Основні критерії – це ті, які визначає законодавство. Це безпосередньо стосується тих нюансів, які цікавлять пасажира. Це внутрішній стан салону, зовнішній стан салону. Інформаційне табло. Це чистота, належна якість крісел, оббивки салону, це можливість відкриття люків, дверей, тобто те, що безпосередньо створює комфорт», – пояснив активіст Сергій Черешньовський.

За дві години активісти виявили, що в деяких автобусах потребує заміни куток споживача, а на багатьох автобусах трафарети не відповідають стандартам. Бокові трафарети не освітлюються, а задніх взагалі немає.

«Загалом у кожній другій маршрутці проблеми з освітленням. Тобто два ліхтарі з п'яти чи шести не працює. Також в одному з десяти автобусів є проблема з обшивкою салону», – додав керівник ГО «За якісний транспорт» Святослав Товстига.

Працівники АТП зауваження активістів пообіцяли взяти до уваги. «Ми, звичайно, не можемо все одразу осягнути і побачити всі свої недоліки. Ми все знаємо по технічній частині, а щодо зовнішньої реклами, трафаретів і так далі, то деколи і не володіємо тією інформацією», – пояснив технічний директор ТзОВ «Міра і К» Анатолій Панасюк.

Усі результати перевірки активісти передадуть в управління транспорту. А схожі рейди проведуть і на інших підприємствах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук