Американська розвідка назвала прізвища російських генералів, які курують донбаських терористів

Американське видання Bloomberg оприлюднило докази присутності військових РФ на Донбасі, які надала Служба безпеки України і підтвердила розвідка США.

Видання оприлюднило презентацію СБУ, яка була передана Білому Дому, Держдепартаменту та Розвідці США 16 червня.

У презентації зазначається, що ключову роль в окупації територій відіграють п’ять російських генералів і російський полковник.

«Американські офіційні особи підтвердили отримання документа та повідомили, що інформація, яка міститься в ньому, в цілому відповідає даним американської розвідки щодо російської діяльності в Україні. За понад рік чиновники з США і НАТО звинуватили російські сили спецпризначення та військову розвідку у допомозі сепаратистам в Україні», – пише видання.

Згідно з повідомленням СБУ, до ситуації на Донбасі причетні Генерал-майор Олег Муссович Цеков, командир 200-й окремої мотострілкової Печенезької бригади також відомий як Олег Турнов, командир другої бригади "народної міліції "ЛНР".

Ще одним військовим, який впливає на ситуацію на Донбасі, є генерал-майор Валерій Миколайович Солодчук, якого називають командиром першої армії сил «Новоросії» в Донецьку.

Також у списку є генерал-майор Сергій Юрійович Кузовлєв, який командує регулярними російськими силами спецоперацій в районі Луганська.

Генерал-майор Олексій Володимирович Завізьон, координатор російських регулярних сил спецоперацій в донецькому регіоні.

Крім того ідентифіковано Генера-майора Романа Олександровича Шадріна та полковника Анатолія Костянтиновича Баранкевича – колишнього міністра оборони у Південній Осетії, а тепер радник з бойової готовності в «ЛНР».

У статті також вказано, що у допомозі російським військам, які допомагають сепаратистам, звинувачено також російського генерала Олександра Ленцова, який працює у Спільному центрі контролю та координації припинення вогню. Ленцов, як представник Росії, увійшов до СЦКК, який утворили Україна і ОБСЄ з метою моніторингу виконання Мінських угод.

Крім того, у презентації наводиться загальна кількість тренувальних таборів для бойовиків, організованих Росією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук