Антипіратська система холдингу «1+1 медіа» почала захищати іноземний контент

Система SUDUM за рік тестової роботи показала 94% ефективності зачистки піратських копій в Інтернеті

Sudum цілодобово моніторить тисячі сайтів в Україні і світі

Медіахолдинг «1+1 медіа» почав використовувати технологічно-правову систему захисту авторських прав в Інтернеті SUDUM. Вона блокує нелегальні копії відеоконтенту на сайтах, у популярних соціальних мережах і на відеохостингу, повідомили у прес-службі холдингу.

«Спочатку SUDUM запровадив департамент «1+1 Digital» для захисту власного контенту медіахолдингу від піратів. За рік система показала 94% ефективності щодо зачистки копій в Інтернеті: було видалено 200 тис. копій, а прибуток від збільшеного трафіку на онлайн-майданчиках групи зріс на 40%», - наголошується в повідомленні.

SUDUM в автоматичному режимі цілодобово і безперебійно здійснює пошук нелегальних копій відео в Інтернеті. Після виявлення піратської версії контенту програма самостійно розсилає скаргу адміністраціям сайтів, хостинг-провайдерам і реєстраторам доменних імен. Роботу системи контролюють фахівці «1+1 медіа», щоб уникнути випадкових блокувань легального контенту.

«Створення системи коштувало нам роботи одного-двох програмістів, які, крім цього, виконували й інші завдання. Але вони не просто написали цю програму, а зрозуміли всі потреби компанії, змогли адаптувати цей продукт, працювати з ним. Минулого року ми зрозуміли, що можемо запропонувати цей продукт ринку», – розповіла Анна Ткаченко.

Зазначається, що програма може забезпечити захист інтересів правовласників, як в російсько- і україномовному, так і в англомовному Інтернеті. Першими клієнтами медіахолдингу в сфері захисту авторських прав стали кінодистриб'юторські компанії Kinomania, Kinolife Distribution, Must See Movie і Ukrainian Film Distribution. Надалі «1+1 медіа» планує розвивати SUDUM, зокрема, розширити кількість типів контенту, які може захищати система, додавши аудіофайли, тексти та графічні зображення.

Як відомо, медіахолдинг «1+1 медіа» контролює телеканали «1+1», «2+2», ТЕТ, «ПлюсПлюс» і УНІАН ТБ, а також інформагентство УНІАН, інтернет-проекти «Главред» і «Телекритика».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук