Батьки заступника прокурора Львівської області мають два будинки та понад 4 га землі

СуспільствоЯ.І., 1 серпня 201655493
Галина Борейко

Галина Борейко, новопризначена заступниця прокурора Львівської області, має у власності лише будинок площею 98 кв. м та десятирічний Mercedes-Benz C200. Натомість її батьки мають значно більше майна, пишуть «Наші гроші. Львів».

Згідно з реєстром нерухомості,мати Галини Борейко Ганна у 2014 році отримала у подарунок 0,05 га землі та будинок площею 229,4 м2 у селищі Брюховичі поблизу Львова.

Будинок у Брюховичах, який подарували матері прокурора у 2014 році

Її матері також належить будинок площею 165,4 м2 у Львові, на вулиці Брюховицькій. Як вказано у реєстрі, у будинку є п‘ять житлових кімнат та кухня.

Батько Галини Борейко Дмитро у 2010 році став власником дорогої нерухомості, також в Брюховичах. Будинок площею 629,4 м2 на вул. Лікарській у цьому селищі тепер належить Наталії Пісній, доньці Василя Пісного, заступника начальника управління «К» Служби безпеки України. Як відомо, екс-дружина Василя Пісного Ольга Костик є тіткою заступника прокурора Львівської області Галини Борейко.

Будинок в Брюховичах, власником якого був батько Галини Борейко (прінт-скрін з відео програми "Наші гроші")

Батьки Галини Борейко також мають земельні ділянки. Так, її батько володіє понад 2,2 га землі у Яворівському районі, які передав в оренду, а мати у 2015 році отримала свідоцтва на право власності на дві ділянки площею 1,259 га та 0,93 га у Тернопільській області.

Ганна та Дмитро Борейко зареєструвалися приватними підприємцями в один день — 27 січня 2010 року з одним єдиним видом діяльності – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Через тиждень після реєстрації підприємцями вони стали власниками нежитлових приміщень першого поверху загальною площею 206,5 м2 на вул. Городоцькій, 135.

Відомо, що Дмитро Борейко є керівником та засновником двох релігійних громад УПЦ Київського патріархату — у селах Воля-Добростанська та Добростани/Біла Гора Яворівського району.

Нагадаємо, у липні 2015 року Галина Борейко брала участь у конкурсі на посаду керівника Львівської місцевої прокуратури №2, юрисдикція якої розповсюджується на Залізничний та Шевченківський райони, проте провалила конкурс.

Серед 30 кандидатів вона посіла 22 місце, набравши лише 98,33 бали, з яких 75 балів за знання законодавства та 23,33 бали за «загальні здібності». Для порівняння, найвищий результат становив 169 балів, з яких 99 балів за знання законодавства та 70 – «загальні здібності». Це не завадило Генпрокуророві призначити її 24 червня цього року заступником прокурора Львівської області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук