Депутати ЛОР просять керівництво держави зробити християнську етику обов'язковим уроком у школах

Звернення щодо обов'язкового запровадження християнської етики в українській школі підтримали 49 депутатів

СуспільствоОльга Гринько, 18 вересня 20186014
Депутати ЛОР просять керівництво держави зробити християнську етику обов'язковим уроком у школах
Звернення щодо обов'язкових уроків християнської етики проголосували 49 депутатів

Депутати Львівської обласної ради просять Порошенка, Кабмін та ВРУ зробити християнську етику обов'язковим предметом в українських школах. Рішення про звернення до керівництва держави щодо викладання предмета «Основи християнської етики» в школах депутати ухвалили під час пленарного засідання у вівторок, 18 вересня. Рішення підтримали 49 депутатів.

Звернення, яке ініціювала фракція ВО «Свобода», вже кілька разів раніше розглядалося на сесії, однак не набирало потрібної кількості голосів.

Зараз у більшості львівських шкіл викладають християнську етику. Щоправда, як факультативний предмет, який учні можуть за бажання і не вивчати.

Нагадаємо, у квітні депутати Львівської міської ради під час сесії підтримали звернення до Міністерства освіти і науки (МОН) з проханням зробити християнську етику обов'язковим предметом у всіх навчальних закладах, а також запровадити низку спецкурсів релігійного спрямування у ВНЗ. Ініціатором такої ініціативи тоді став представник фракції ВО «Свобода» Тарас Гупало.

Міський голова Андрій Садовий заявив, що рішення про запровадження обов’язкових уроків християнської етики у школах мали б приймати самостійно місцеві громади.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук