Держдеп США оголосив тендер на підтримку свободи Інтернету в Україні

США готові профінансувати ініціативу в розмірі від 500 тисяч доларів до понад 1,18 млн доларів

СуспільствоАндрій Стець, 9 березня 20192740

Державний департамент США оголосив тендер на реалізацію програми, яка сприяє підтримці та просуванню свободи Інтернету на території України в умовах «гібридної війни» з РФ. Відповідне повідомлення опубліковане на сайті Держдепу, інформує УНІАН.

У документі сказано, що Держдеп США, а також Бюро з питань демократії, прав людини і праці (DRL) оголосили відкритий конкурс для організацій, які зацікавлені в подачі заявок на програми, що сприяють свободі Інтернету в Україні.

Для реалізації такої програми в Держдепі запропонували об'єднатися експертам техсфери, представникам громадянського суспільства, ЗМІ, юристам і так далі, щоб розробити можливий сценарій захисту Інтернету в Україні та перешкоди «гібридній війні» з Російською Федерацією.

«Програма повинна зосередитися на консенсусі серед зацікавлених сторін в Україні щодо свободи висловлення думок під час конфлікту, зокрема щодо розв'язання питань самоцензури, а також перетину між питаннями національної безпеки та свободи слова в Інтернеті», - сказано в документі.

Тендер передбачає, що фінансувати цю програму будуть від 1 до 3 років. США готові профінансувати ініціативу в розмірі від 500 тисяч доларів до понад 1,18 млн доларів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук