Деякі країни НАТО виділили додаткові кошти у трастові фонди в Україні

Серед цих країн є Норвегія, Чехія і Німеччина

Низка країн НАТО оголосила про рішення виділити додаткові ресурси для трастових фондів, у рамках яких надається практична допомога Україні, повідомила у вівторок, 18 грудня, під час спілкування з журналістами у штаб-квартирі Альянсу за підсумками засідання Комісії Україна-НАТО на рівні послів міністерка з питань євроінтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Кілька країн оголосили буквально сьогодні про те, що вони додають або до наших програм, або до трастових фондів додаткові ресурси», – зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе, яку процитував «Укрінформ».

Зокрема, за її словами, Норвегія оголосила про рішення надати додаткові 140 тисяч євро для програми професійного розвитку НАТО, де лідером є Велика Британія. Таке рішення було прийнято саме тому, що Україна продемонструвала ефективне використання цього інструменту для підготовки службовців в різних міністерствах для роботи над Річною національною програмою співробітництва з НАТО, сказала Климпуш-Цинцадзе.

Також у вівторок зранку міністр оборони Чехії підписав лист виділення додаткових коштів для трастового фонду з логістики.

Німеччина підтвердила також, що вона зробить додатковий внесок у трастовий фонд, де лідером є Болгарія, щодо медичної реабілітації українських військовослужбовців.

«Це означає, що цій трастовий фонд буде наповнений більше ніж на 100 відсотків, і ми зможемо додатково лікувати наших вояків, які потребують допомоги», – зазначила вона.

Климпуш-Цинцадзе також нагадала, що минулого тижня посол України, керівник місії України при НАТО Вадим Пристайко підписав угоду, яка надає можливість ввести в дію трастовий фонд з розмінування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук