ДФС пояснила, чому митниця затримує деякі посилки з товарами, які придбані за кордоном

Українська митниця не пропускає лише контрафактний товар

ЕкономікаАндрій Стець, 31 травня 20178621
У ДФС прокоментували заборону на ввезення до України деяких товарів

Обмеження митницями ввозу товарів відомих брендів, придбаних в іноземних інтернет-магазинах, відбувається лише на вимогу правовласників або їхніх представників. Про це заявив директор Департаменту організації митного контролю Державної фіскальної служби (ДФС) Олексій Василенко.

Він спростував інформацію, що українська митниця отримала вказівку заборонити фізичним особам ввозити до України товари, права на які заявлені в реєстрі, повідомляє УНІАН.

Олексій Василено також зазначив, що ця норма діє в Україні давно та введена в інтересах як компаній-виробників, так і покупців.

«У випадку встановлення контрафактності товар не потрапляє на митну територію України. Але, при відсутності порушень прав інтелектуальної власності правовласник інформує митницю про можливість поновлення митного оформлення такого товару. В більшості випадків саме так все й відбувається, та покупці отримують свій товар. Така процедура діє в Україні давно. З одного боку, вона захищає права споживачів на отримання якісного оригінального товару, з іншої сторони захищаються авторські права виробника», – заявив Василенко.

Зазначимо, що раніше стало відомо, що українська митниця перестала пропускати посилки з товарами 1146 міжнародних компаній, придбаних у зарубіжних інтернет-магазинах. Підставою для цього став перелік об'єктів інтелектуального права, які включені до митного реєстру.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук