Діти з Львівщини поїхали на оздоровлення до Українського дитячого центру «Молода гвардія»

СуспільствоІрина Знась, 14 лютого 20153480

Вчора, 13 лютого, 40 школярів Львівщини  вирушили на  І тематичну зміну «Різнобарвна Україна» до Українського дитячого центру «Молода гвардія». Як повідомили у департаменті  соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації, путівки отримали діти пільгових категорій, зокрема: діти-сироти,  діти  позбавлені батьківського піклування, діти із багатодітних та малозабезпечених сімей, діти, які перебувають на диспансерному обліку, талановиті та обдаровані діти, а також переселенці з АР Крим та зони проведення АТО.

«У «Молодій гвардії» діти залучені до навчального процесу, крім школи діти зможуть отримати фізичну та емоційну розрядку, розкрити свій творчий потенціал та самореалізуватися в сфері дозвілля,  прийняти участь у концертній програмі, підготувати та провести екскурсію, стати учасником ігрових та розважальних програм. Також тут створено умови для розвитку групової взаємодії, співробітництва та обміну досвідом між дітьми з різних регіонів через реалізацію соціальних і творчих ініціатив», – розповіла заступник директора департаменту соціального захисту населення ОДА Оксана Соболь.

Вона додала, що зараз відпочиває перша група дітей. Загалом цього року заплановано скерувати на оздоровлення та відпочинок до дитячого центру понад 700 дітей пільгових категорій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук