До кінця року під Одесою добудують сучасну військову базу для морської піхоти

База відповідатиме стандартам НАТО і використовуватиме енергозаощаджувальні технології

На Одещині до кінця року планують завершити будівництво сучасної військової бази для морської піхоти ВМС ЗСУ. Її будують відповідно до стандартів НАТО, сказав під час інспектування цього будівництва заступник Міністра оборони України генерал-майор Олег Шевчук.

За його словами, зводяться три казарми для особового складу, чотири гуртожитки поліпшеного типу планування для військовослужбовців служби за контрактом, їдальня на 500 місць, яка буде обладнана відповідно до вимог нової системи харчування.

Фото: Міністерство оборони України

Також будівельники будують новий медичний пункт з відповідними кімнатами для задоволення санітарно-гігієнічних потреб військовослужбовців, а також триває зведення сучасного фізкультурно-оздоровчого комплексу. «Проектом передбачено, що спортивна база комплексу дозволить проводити змагання з різних видів спорту не тільки в масштабі Військово-Морських Сил, але й Збройних Сил загалом. Також ця військова база матиме свій власний відкритий футбольний міні-стадіон з штучним покриттям та системою освітлення, баскетбольний майданчик та бігові доріжки. Для духовних потреб морських піхотинців тут зведуть церкву», — зазначив він.

Шевчук також розповів, що всі нові об’єкти інфраструктури будуються за сучасною технологією сендвіч-панелей: стіни спеціально утеплюють, що дозволятиме навіть взимку підтримувати належний температурний режим.

Також повідомляють, що під час будівництва застосовуються енергозберігаючі технології, що суттєво економить бюджетні кошти на сплату спожитих енергоносіїв у процесі експлуатації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук