До кінця тижня у Львові запрацюють три нові парковки

Ще шість нових паркінгів запрацюють до 15 липня

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», до кінця тижня запрацюють три нові парковки на вул. І.Григоровича, вул. Герцена та на вул. Стрийська – В.Великого. Ще шість нових парковок запрацюють до 15 липня.

«Затримки у відкритті парковок виникли через тендерні закупівлі обладнання для парковок. Та вже до кінця тижня розпочнуть роботу три парковки на вул. І.Григоровича, вул. Герцена та на вул. Стрийська – В.Великого. Ще шість нових парковок запрацюють до 15 липня», – розповів начальник відділу паркування ЛКП «Львівавтодор» Сергій Париляк.

16 травня відбувся конкурс на визначення балансоутримувача 13 парковок. Переможцем у конкурсі стало ЛКП «Львівавтодор».

7 парковок в І зоні паркування мають 110 паркомісць: парковка на вул. А. Волошина – 14 паркомісць; парковка на вул. І. Григоровича – 13 паркомісць; парковка на вул. Герцена – 19 паркомісць; парковка на вул. Фредра – 14 паркомісць; парковка на вул. П. Ковжуна – 20 паркомісць; парковка на вул. І. Гавришкевича – 23 паркомісця; парковка на вул. С. Наливайка – 12 паркомісць. Ціна паркування – 6 грн за годину.

2 парковки у ІІ зоні паркування на вул. Городоцькій, 83 (біля цирку) – 49 паркомісць; вул. Стрийська – В. Великого – 104 паркомісця. Ціна паркування – 2 грн/год. Тут буде встановлено паркомати для оплати за користування.

Чотири парковки будуть об’єднані у зону паркування біля ринку «Вернісаж». А саме: парковки на вул. Вірменській – 18 паркомісць; вул. Лесі Українки – 10 паркомісць; вул. Низький Замок – 20 паркомісць; вул. Театральній – 25 паркомісць. Ціна паркування – 8 грн/год.

Відповідно до Закону України, 10% паркомісць віддається безкоштовно для людей з інвалідністю.

До слова, як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», приймати кошти від водіїв за послуги паркування контролерам паркування заборонено. Контролери лише слідкують, чи оплачено послуги з паркування та, у разі несплати, фіксують порушення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук