Мер Ніредьгази приїхав до Львова запросити на відпочинок до Угорщини

Делегація з Угорщини запрошує українців у відпочинковий комплекс Шошто

СуспільствоОксана Сенишин, 26 червня 2018, 14:37 1461 0

Угорщина запрошує українців відпочити. До Львова з презентацією туристичної сфери свого міста прибула мадярська делегація з мером Ніредьгази. Місто, що розміщене на сході Угорщини, є обласним центром, який межує з трьома країнами. А від Львова до нього лише п’ять годин їзди автомобілем. Тож очікують на притік мандрівників з України. Тим більше, що серед півмільйона туристів, які щорічно відвідують Ніредьгазу, українці входять у топ-п’ятірку.

Угорське місто пропонує відвідати найкращий зоопарк у своїй країні, що пишається п’ятьма тисячами тварин. А також відпочинковий комплекс Шошто, який поруч з аквапарком і дубовими лісами. Плюс до усього ‒ ще й етнографічне село-музей, яке відтворює побут угорців початку двадцятого століття.

«Львівщина дуже близько розташована від Ніредьгази. Це приблизно 350 кілометрів. Ми хочемо ту близькість розвивати, зробити наше місто доступним для українців, особливо для молоді», ‒ розповів міський голова Ніредьгази Ференц Ковач.

«Ми з Угорщиною працюємо з того часу, як королева Констанція одружилася з королем Левом. Тому та співпраця має такі довгі, столітні, позитивні моменти. Треба мати добрі відносини між містами, особливо між містами, які є нашими сусідами. Дуже часто вороги пробують нас сварити. Тому і з мадярами, і з чехами, і з поляками, і з словаками, болгарами треба вибудовувати добрі відносини», ‒ підсумував міський голова Львова Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук