ДСНС Добротвора отримала подарунок, що допомагає рятувати життя

Суспільство15 січня3251
ДСНС Добротвора отримала подарунок, що допомагає рятувати життя
Дихальні апарати

Селищний підрозділ ДСНС смт Добротвір, який ліквідовує аварії та пожежі, отримав від ДТЕК Добротвірська ТЕС нові сучасні дихальні апарати, що дозволять оберігати Добротвірську електростанцію, а головне – мешканців цього селища.

Такі інноваційні маски особливо дієві у задимленому та загазованому середовищі та на тих ділянках, де можливі викиди хімічних речовин невідомого походження. Під час таких аварій використовувати протигаз не можна. На відміну від нього, ця маска має приєднання до легеневого автомата, що дозволяє захистити не лише органи зору, а й дихання.

«Їх особливість в тому, що вони повністю захищають лице та очі. Крім того, ці маски можна застосовувати під час ліквідування пожеж, особливо на кабельних мережах і кабельних трасах. Тобто вони ще працюють як протигаз», – розповів Юрій Марусяк, начальник оперативного координаційного центру ГУ ДСНСУ у Львівській області.

Загальна вартість чотирьох масок, які подарувала ДТЕК Добротвірська ТЕС спецпідрозділу, становить 22 тисячі гривень. За словами рятувальників, до цього вони використовували апарати старого зразка, які не повністю прилягали до обличчя, а отже – пропускали шкідливі речовини. Матеріал нових масок, серед іншого, здатен витримувати більшу температуру, аніж застарілі пристрої. «Безпека громади є дуже важливою. Ми використовуємо будь-яку можливість, щоб підтримати такі проекти, наших пожежників і будь-які інші служби. Зокрема, ми недавно підтримували медиків, освітян, представників спорту», – сказав Олег Таращук, директор ДТЕК Добротвірська ТЕС.

Закупівлю дихальних апаратів компанія здійснила в рамках програми соціального партнерства, яка триває вже понад п’ять років. Станція є стратегічним партнером селища, тому це не перша і не остання інвестиція підприємства у розвиток Добротвірської громади.

Серед іншого, компанія ДТЕК Добротвірська ТЕС закупила вогнеборцям і додаткові рятувальні маски, які у випадку пожежі можна одягати на потерпілих та під’єднувати до особистого апарата, що дозволяє своєчасно рятувати людські життя. У цьому році також плануються проекти, які спрямовані на покращення роботи підрозділу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук