ДСНС попереджає про паводки на річках Закарпаття і Карпат

Через сильні дощі в горах можливі селеві потоки

Через сильні дощі на річках Закарпаття і Карпат триває підйом рівня води. У зв'язку з цим Держслужба з надзвичайних ситуацій попереджає місцеве населення про можливе підтоплення прирічкових територій і сходження селевих потоків.

Сьогодні, 3 травня, біля м. Тисмениця (Івано-Франківська область) очікується продовження підйому рівня води на 0,3 - 0,8 м над попередніми рівнями з подальшим затопленням заплави і сільгоспугідь. Можливе часткове затоплення прирічкових будівель і господарських об'єктів в Тисменицькому районі.

Протягом 3 травня на р. Тиса в районі Чопа очікується невисока паводкова хвиля з підвищенням рівня на 0,5 - 1 метр в межах русла, без загрози негативних наслідків. В горах існує загроза сходу селевих потоків.

На Дністрі біля Заліщиків на Тернопільщині. Очікується підняття рівня води ще на 2,5-3 метра в порівнянні з попередньою добою, місцями можливий початковий вихід води на заплаву. Проходження максимального рівня дощового паводку на р .Дністер в створі гідрологічного поста Заліщики очікується в першій половині доби 3 травня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук