Дуже своєрідна акселерація

Здається іще один президент, і керівниками призначатимуть 11-класників

Марина Данилюк-Ярмолаєва
Журналіст, письменниця

Інші блоги автора

26-річна баришня Катя з житомирського заводу огороджувальних конструкцій очолила а АП напрямок з децентралізації і місцевого самоврядування.

Добре це чи погано? Мабуть, не дуже весело, з огляду, що з квітня місяця на Донбасі йде війна якраз під лозунгом «больше свободы кормильцам с ЛНР и ДНР». Погано, коли президент у останньому зверненні бив поклони на екрані і розказував про «децентралізацію як ключовий елемент політичного врегулювання на Донбасі», а насправді питанням, яке коштувало тисячам життів військових і мирних мешканців на Донбасі займається юна хіпстериця.

Чи не соромно самій Каті з Житомира трудитись над децентралізацією, якщо саме найбільше її земляків з 95-аеромобільної, 30-механізованої і 26-ї артбригади поклали голови на донецькій землі, у якої сталося загострення сепаратизму головного мозку. Чи не соромно президенту і його команді ходити на телешоу і розказувати про офігенні плани з покращення місцевого самоврядування, якщо в АП над цим питанням працюють юристи з заводу огороджувальних конструкцій?

Під час президентства Януковича всі ми спостерігали «епоху сисоєвих» - це коли на керівні посади призначались малолітні нащадки чи просто коханки. Саме тоді замкера Нафтогазу став 26-річний Кацуба. 23-річна донька Джарти стала заступницею голови Київської митниці. За приходу Порошенка «епоха сисоєвих» - ахрєнєнно талановитих і юних кадрів лише посилилась.

Крім цієї децентралізаторки Каті ще є дуже талановитий кадр Валера Ярема, який очолив Департамент держреєстрації речових прав на нерухоме майно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук