Фракція «Самопомочі» у Київраді ухвалила рішення про саморозпуск

СуспільствоЮрій Братюк, 11 вересня 20186260

У вівторок, 11 вересня, депутати фракції «Самопомочі» у Київській міській раді вирішили припинити свою діяльність і саморозпуститися.

Про відповідне рішення повідомило видання «Українська правда» з посиланням на заяву депутатки від «Самопомочі» Ольги Балицької. За її словами, 18 з 19 присутніх депутатів проголосували за саморозпуск. Вона також додала, що після оголошення про саморозпуск, депутати продовжать свою роботу поза межами фракції.

«Ми обрані при прямому голосуванні – голосували не за політичну силу, а за кожного з нас. Тому ми залишимося депутатами Київради. Не думаю, що в нашому житті (після розпуску – ред.) щось сильно зміниться. Хіба що буде більше якоїсь політичної мішури, на який ми б не хотіли витрачати час», - розповіла Ольга Балицька.

Нагадаємо, що 6 вересня виконавчий комітет «Самопомочі» виключив депутатів Київської міської ради Сергія Гусовського, Олексія Руденка, Сергія Харчука та Вадима Васильчука з членів партії.

«Сьогодні виконавчий комітет партії позбавив тих, хто голосував, партійних квитків. Разом з керівником фракції Сергій Гусовський. Також виконком підтримав мою пропозицію розпочати процедуру відкликання з посад депутатів тих, хто виділив землю, якщо вони до 18 вересня не складуть мандати самі. Політичні партії, як і громадські туалети, треба мити щогодини. Це не найприємніша справа. Але лише тоді і туалети, і партії будуть чистими», - прокоментував тоді ситуацію депутат ВР від фракції «Самопомочі» Єгор Соболєв.

Причиною для цього стали підозри у причетності депутатів до незаконного розподілу землі. Ці депутати підтримали рішення Київської міської ради щодо виділення родичам їхнього колеги Романа Марченка земельних ділянок у місті Києві, які попередньо були незаконно ним же захоплені. Загальна площа всіх захоплених ділянок складає більше 1,4 га.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук