Франція ратифікувала Угоду про асоціацію України з ЄС

СвітРоман Ганкевич, 7 травня 20152980
Франція ратифікувала Угоду про асоціацію України з ЄС
фото Euronews
Сенат Франції ратифікував Угоду про асоціацію України та ЄС

У четвер, 7 травня, сенат Франції (верхня палата французького парламенту) ратифікував Угоду про асоціацію між Україною і ЄС. Про це повідомили «Українські новини».

«Ратифікація Угоди про асоціацію між Україною і ЄС дозволить реалізувати цілі кожного з трьох компонентів угоди. Зокрема, поглибити політичний діалог між ЄС і Україною, з точки зору внутрішніх реформ і зовнішньої політики та політики безпеки створити поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі та посилити економічну й галузеву співпрацю у багатьох сферах, в тому числі у галузі інтеграції правових норм ЄС в національне законодавство», - зазначив під час представлення законопроекту в Сенаті державний секретар Франції з європейських справ Арлем Дезір.

За його словами, ратифікація угоди є дорожньою картою для руху України шляхом демократизації та стабільності.

Нагадаємо, що президент Франції Франсуа Олланд пообіцяв під час візиту Петра Порошенка, наприкінці квітня, ратифікувати угоду про асоціацію між Україною і ЄС до початку літа.

Україна і Євросоюз підписали політичну частину Угоди про асоціацію 21 березня 2014 року, відклавши підписання її економічної частини, яка включає положення про створення зони вільної торгівлі, до обрання нового президента України. Після обрання президентом Петра Порошенка Угоду про асоціацію з ЄС була підписана в повному обсязі 27 червня 2014 року. 16 вересня Верховна Рада і Європарламент синхронно ратифікували Угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук