Генштаб сповістив про п'яту хвилю мобілізації

Ця інформація раніше не розголошувалася і не називалася точна чисельність тих, кого буде мобілізовано

В Україні триває п'ята хвиля часткової мобілізації, підготовка до якої в умовах значного напруження на Сході України розпочалася ще до закінчення четвертої, а саме 10 квітня.

Про це повідомили у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів.

Як наголошується в повідомленні, таке рішення було прийнято з метою недопущення зниження боєздатності частин і підрозділів вітчизняного війська, створення умов для якісної підготовки призваного особового складу та проведення своєчасного звільнення військовослужбовців, яких було призвано за мобілізацією у 2014 році.

«Це дозволило провести якісне оповіщення, медичне обстеження, професійно-психологічний відбір особового складу та якісне комплектування команд відповідними фахівцями. Перші мобілізовані були направлені в навчальні підрозділи 22 квітня», - йдеться в повідомленні.

Кількість громадян, які підлягають мобілізації, визначається Генеральним штабом Збройних сил України, виходячи з обсягів, необхідних для заміни особового складу, який відслужив встановлений термін служби, і необхідності укомплектування військових структур.

«З певних причин, зумовлених інтересами державної безпеки, Генштаб ЗСУ не надавав цій інформації широкого розголосу з перших днів початку п'ятої хвилі мобілізації і не називає точної чисельності тих, кого буде мобілізовано», - підкреслюється в повідомленні.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко підписав закон, яким звільняються від військової служби за мобілізацією в особливий період студенти, аспіранти та докторанти денної форми навчання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук