Глава УГКЦ назвав майбутні президентські вибори «шляхом до миру, істини і справжньої свободи»

«Не обираймо того, хто хоче сповнити наші приземлені людські, а й деколи низькі мрії»

Глава УГКЦ Святослав (Шевчук) записав відеозвернення до українців з нагоди президентських виборів

Глава Української греко-католицької церкви (УГКЦ) Святослав (Шевчук) вважає, що вибори президента України, які цьогоріч збігаються із духовним шляхом Великого посту, є одним із важливих етапів «нашого пасхального шляху», який розпочався від Революції Гідності. Таку думку він висловив у своєму відеозверненні щодо виборів президента України, яке адресував вірним УГКЦ і всім українцям.

Звертаючись до українців, він навів паралель з історією виходу вибраного народу з єгипетської неволі.

«Пустившись у цей шлях від рабства до свободи, ми, подібно як одвірки ізраїльтян, стали “позначені” кров’ю героїв Небесної сотні, їхньою пасхальною жертвою. Тепер ми опинилися перед наступним етапом нашої ходи – ходи в пустелі, але ходи до свободи», – наголосив глава УГКЦ.

На його думку, Божий народ у пустелі опинився перед певним вибором: йти дорогою Божих заповідей, Божого закону, чи йти за тим ідолом золотого тельця, якого сам собі змайстрував. Адже золотий телець – це намагання людини вимірювати правильність свого шляху лише власним добробутом, вигодою, людським міркуванням, пояснив Святослав.

Він висловив переконання, що вибір під час президентських виборів є «надзвичайно подібним» до того вибору, що його мусив зробити ізраїльський народ біля гори Синай: йти за справжнім, живим Богом, чи за золотим тельцем.

«Я хочу звернутися до всіх вас підійти до цього свідомого та добровільного вибору з великою відповідальністю. Я усіх закликаю: обов’язково прийти проголосувати й узяти участь у цих виборах. Я також заохочую йти до Божої правди, Божих заповідей, навіть якщо цей шлях буде тяжким, сповненим різного роду небезпек і випробувань. Не обираймо того, хто хоче сповнити наші приземлені людські, а й деколи низькі мрії. А йдемо за тим, хто нас веде дорогою Божих заповідей. Я хочу запросити всіх вас зрозуміти, що ваш вибір є важливим християнським духовним обов’язком», – наголосив у своєму слові глава УГКЦ.

Він переконаний, що варто обирати того, з ким український народ пройде наступний етап на шляху до свободи.

«Як ізраїльський народ мав спокусу повернутися назад до рабства, назад до Єгипту, назад до влади фараона, так само і ми маємо зараз вагання: йти вперед чи йти назад. Заклик, який скеровує до нас Господь, є закликом йти вперед до свободи, ставати вільними та гідними у нашій пасхальній ході. Нехай Господь дарує нам духовний шлях, який лежить через ці вибори як шлях до миру, істини та справжньої свободи», – зауважив Святослав, якого процитував департамент інформації УГКЦ.

Нагадаємо, вибори президента в Україні відбудуться 31 березня. На пост президента балотуються 39 кандидатів, що є найбільшою кількістю за всю історію України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук