Голова ЛОДА не допустив журналістку ZAXID.NET на зустріч з миколаївськими депутатами

Депутати намагалися з’ясувати в Олега Синютки причини виділення сумнівній фірмі земельної ділянки для будівництва нового сміттєвого полігону у їхньому місті

Голова ЛОДА не допустив журналістку ZAXID.NET на зустріч з миколаївськими депутатами
Завершення зустрічі довелось чекати за зачиненими дверима

Журналістку ZAXID.NET Юлію Лавришин не допустили на зустріч депутатів Миколаївської міської і районної рад із головою Львівської ОДА Олегом Синюткою. Зустріч почалась о 20:30 у ЛОДА на вул. Винниченка, а її темою було суперечливе рішення Олега Синютки надати маловідомій фірмі ТОВ «Сатем Трейдинг» ділянки площею 5,7 га для будівництва нового полігону ТПВ. Врешті після півгодинної зустрічі за закритими дверима миколаївські депутати вийшли від Олега Синютки з його словами «Я вас почув».

Нагадаємо, що спершу проти будівництва полігону фірмою, яка раніше займалася лише кол-центрами, виступили депутати Миколаївської міськради. На сесії 5 жовтня депутати одноголосно проголосували проти такого рішення Олега Синютки. Після цього, 11 жовтня, аналогічне рішення ухвалила також районна рада.

Відразу після рішення районної ради, її депутати повідомили ZAXID.NET про те, що сьогодні, 11 жовтня, відбудеться зустріч Олега Синютки із керівництвом і депутатами Миколаєва і запросили до участі у ній журналістів. Темою зустрічі мало бути рішення голови ЛОДА виділити земельну ділянку ТОВ «Сатем Трейдинг». На зустріч, яка була призначена на 20:30, прийшла лише кореспондентка ZAXID.NET.

За декілька хвилин до початку зустрічі депутат Мирослав Конечний повідомив журналістці ZAXID.NET, що «Олег Синютка сказав, якщо на зустрічі буде преса, то розмови у нас не вийде».

Незважаючи на це, журналістка ZAXID.NET вирішила взяти участь у зустрічі.

«Очікуючи на зустріч у приймальні голови, секретарка Олега Синютки викликала у коридор мера Миколаєва Андрія Щебеля. Далі хтось зателефонував одному з депутатів і він теж вийшов у коридор. Після цього решта троє депутатів один за одним вийшли у коридор і поспішили до кабінету колишньої заступниці голови ЛОДА Ірини Гримак», - розповіла Юлія Лавришин.

За її словами, двері до кабінету зачинили, а співробітниця прес-служби ЛОДА Ольга Матейчик заявила, що це «робоча нарада, яка відбувається без преси».

Після близько півгодинної зустрічі депутат Миколаївської міськради Мирослав Конечний розповів журналістці ZAXID.NET про її перебіг.

«Олег Синютка розповів, що на його думку, краще було віддати ділянку під полігон ТПВ приватній фірмі, бо комунальне підприємство майже на стадії банкрутства. Але ми сказали, що краще полігоном буде займатись наше комунальне підприємство аніж нікому незрозуміло хто. Ми краще знаємо, що робити з нашим полігоном і які тарифи встановлювати. Олег Синютка відповів: «Я вас почув». І на цьому зустріч завершилась», - розповів Мирослав Конечний.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук