Голова ПАРЄ вважає, що українці очолили кампанію щодо його відставки

Голова ПАРЄ вважає, що українці очолили кампанію щодо його відставки
фото AFP
Педро Аграмунт вперше прокоментував власну відставку

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт заявив, що кампанію по його відставці очолила українська делегація.

«Ця кампанія, звичайно, велася українською делегацією, через національні інтереси щодо Росії, а також соціалістами та крайніми лівими, з політичних і, отже, партійних причин, зокрема, для простого задоволення, щоб знищити президента від партії ЄНП», – заявив Агамунт, інформує «Європейська правда».

За його словами, представники України та «вкрай ліві сили напали на нього «після його закликів до діалогу в питанні Сирії і РФ.

Нагадаємо, 30 червня група депутатів Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) зареєструвала в секретаріаті асамблеї пропозицію щодо припинення повноважень президента Асамблеї Педро Аграмунта.

27 червня Парламентська асамблея Ради Європи підтримала запровадження процедури імпічменту. Розгляд питання про відставку Аграмунта з посади президента Парламентської асамблеї Ради Європи може відбутися вже у жовтні. У середу, 28 червня Педро Аграмунта офіційно виключили з Європейської народної партії.

Нагадаємо, ПАРЄ офіційно висловила недовіру президенту організації Педро Аграмунту. Тепер він не може здійснювати офіційні візити, відвідувати зустрічі або робити заяви від імені організації. Обов'язки президента ПАРЄ замість Аграмунта виконуватиме український нардеп Георгій Логвинський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук