Головні новини Львова за 19 лютого

Контролерів озброїли відеокамерами, стелу Монументу Слави демонтують, врятувати дитину від хвороби моя-моя та інші події дня

Головні новини Львова 19.0219 лютого 2018, 18:28 0

Контролерів озброїли відеокамерами. «Зайці», вас знімає прихована камера. Тепер усі конфліктні ситуації будуть записані на відео.

Стелу Монументу Слави демонтують. Цей елемент комплексу на вулиці Стрийській визнали аварійним. Такий висновок ще минулого року на замовлення міста зробили фахівці «Львівської політехніки».

Відкрили новий осередок для молоді з інвалідністю. У Львові на вулиці Кирилівській розпочав роботу центр, в якому можуть перебувати люди з інвалідністю. Упродовж дня побутових навичок їх навчають асистенти та інструктори.

Розпочали проект IMAGE у «Львівській політехніці». Головна ідея проекту – об'єднати науковців різних напрямів. Зокрема оптиків, наноінженерів та експертів з інформаційних технологій.

Врятувати дитину від хвороби моя-моя. Батьки маленької дівчинки Роксолани у постійній тривозі, адже не знають, що буде з їхньою донькою наступного дня. Через рідкісну хворобу судин – моя-моя, у будь-який момент у дитини може статися інсульт.

Підсумки виступів львівських олімпійців. П'ятеро атлетів, два види спорту та нуль нагород. Львівські олімпійці завершили змагання на Білих Іграх в Південній Кореї.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук