Головні новини Львова за 22 лютого

У ЦНАПах скасували «живу» чергу, білоруський «МАЗ» протестували на львівських дорогах, у Рясному відкрили смарт-бібліотеку та інші події цього дня

Головні новини Львова 22.0222 лютого 2018, 18:29 0

У ЦНАПах скасували «живу» чергу. Ніяких талончиків, запис тільки електронний. Зміни стосуються оформлення біометричних паспортів. Все через спекуляції за місце в черзі.

Білоруський МАЗ протестували на львівських дорогах. Такий великогабаритний громадський транспорт складають у Мінську. Це один із «претендів», який в майбутньому може перевозити льв'ян дорогами міста.

GIZ впроваджує у Львові новий проект. Німецьке товариство міжнародного співробітництва реалізує у Львові новий проект – «Інтегрований розвиток міст в Україні».

У Рясному відкрили смарт-бібліотеку. Книгозбірня, в якій забули про тишу. У Рясному-1 запрацювала розумна бібліотека для дітей та дорослих.

Акробатичний квартет львів'ян переміг на етапі Кубка світу. Нагороду для України завоювали Юрій Пуш, Тарас Яруш, Станіслав та Владислав Кукурудзи. Хлопці уже повернулися додому і розповіли, яким був шлях «золота» до їхнього арсеналу медалей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук