Головний міліціонер Тернопільщини відсудив 35 тис. грн у газети "Нова ера"
Тернопільський міськрайонний суд розглянув цивільну справу за позовом начальника обласного управління міліції Віталія Максимова та начальника обласної ДАІ Олега Кав’юка до газети «Нова ера», ТзОВ «Телерадіокомпанія «Нова ера». Йшлося про захист честі, гідності, ділової репутації та стягнення моральної шкоди. Суддя міськрайсуду вчора, 22 вересня, оголосив рішення, яким визнано такими, що не відповідають дійсності, принижують честь, гідність і ділову репутацію керівництва обласного управління внутрішніх справ поширені виданням наклепницькі звинувачення. Про це повідомили ZAXID.NET у ВЗГ УМВС України у Тернопільській області.
Як зазначається у повідомленні, до позову спричинило те, що у періодичному виданні "Нова ера" 22 липня цього року було опубліковано наклепницький матеріал під заголовком "Корупція в обласній ДАІ", де керівництво управління безпідставно звинувачено у поборах та інших зловживаннях.
Суд зобов’язав газету "Нова ера", товариство з обмеженою відповідальністю "Телекомпанію "Нова ера" надрукувати спростування у періодичному виданні, опублікувати рішення суду, а також відшкодувати кожному позивачеві моральну шкоду розміром 35 тисяч гривень та повернути судові витрати. Як повідомив агентству начальник обласного управління внутрішніх справ Віталій Максимов, кошти будуть використані на благодійництво – матеріальне забезпечення дітей-сиріт.
"Голова Тернопільської облдержадміністрації Юрій Чижмарь останнім часом неодноразово безпідставно звинувачував керівництво тернопільської міліції у здирництві, вимаганні грошей у водіїв у підрозділах державтоінспекції, незаконному отриманні "доходів від платних послуг" та від діяльності благодійних фондів. Губернатору, який у вересні програв аж два суди народним депутатам України Сергію Соболєву та Василю Деревляному, варто було б задуматися, перш як писати у листах, адресованих найвищим посадовим особам держави, що під прикриттям керівництва міліції на Тернопільщині застосовуються схеми здирництва. За неправду можна поплатитися черговим судовим рішенням. Адже правоохоронцям не залишають іншого виходу, як відстоювати свою честь у служителів Феміди. Саме у рішенні суду можна побачити, хто все таки обманює громадськість, для кого відверта брехня стала нормою, а також захистити репутацію та спростувати недостовірні відомості", - йдеться у повідомленні ВЗГ УМВС України у Тернопільській області.