Горбачов підтримав Путіна і закликав зняти санкції з Росії

СвітРоман Ганкевич, 9 листопада 20142991
Горбачов підтримав Путіна і закликав зняти санкції з Росії
фото DW / N. Jolkver

Колишній президент СРСР Михайло Горбачов виступив із підтримкою політики президента Росії Володимира Путіна і розкритикував впровадження санкцій щодо РФ.

Такі заяви він зробив у суботу, 8 листопада, виступаючи в Берліні на симпозіумі, присвяченому 25-річчю падіння Берлінського муру, пише DW.

У недавніх виступах Путіна Горбачов побачив «прагнення знайти шляхи зниження напруженості та, в перспективі, створення нових основ для партнерських відносин».

Горбачов вважає, що треба переходити від взаємних звинувачень «до поступової відміни санкцій, збиток від яких несуть як Росія так і Німеччина».

«Насамперед потрібно зняти так звані персональні санкції з політичних діячів і парламентаріїв, аби вони могли приєднатися до пошуку взаємоприйнятних рішень. Одним із напрямків взаємодії може стати допомога Україні у подоланні наслідків братовбивчої війни та відновленні постраждалих районів», - заявив Горбачов.

Він також висловив переконання, що «світ стоїть на межі нової холодної війни, а деякі навіть говорять, що вона вже почалася». На його думку, нинішня напруженість між Росією і Заходом викликана «колапсом довіри».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук