Харківські євромайданівці написали ультимативного листа президентові

СуспільствоРоман Ганкевич, 30 листопада 201417500
Харківські євромайданівці написали ультимативного листа президентові
фото АТН
Активісти Євромайдану в Харкові (1 грудня 2013 р.)

На традиційному недільному віче активісти Євромайдану в Харкові обговорили і схвалили текст відкритого листа до президента України Петра Порошенка з вимогою вжити невідкладних заходів щодо забезпечення оборони регіону.

Про це йдеться у листі активістів, який був одноголосно схвалений 30 листопада учасниками віче, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми бачимо, що на сьогодні немає людини, яку б Ви офіційно наділили повноваженнями щодо організації оборони Харкова та області та координації дій усіх державних і громадських структур. Тому безпосередню відповідальність за стан справ з підготовки до оборони Харкова ми покладаємо на Вас особисто, як головнокомандувача збройними силами України», - написали в листі.

Автори листа до президента вважають, що держава не виконує своїх обов'язків щодо створення рот охорони та загонів громадської оборони, а правоохоронні органи працюють неефективно коли йдеться про «попередження сепаратизму і зрадницьких дій у прифронтовій території, якою є Харківська область».

Активісти вимагають прийняти рішення про створення оперативного штабу з оборони Харківської області на рівні РНБО, в який включити керівників, здатних вирішувати питання і забезпечити присутність громадськість щоб уникнути саботажу. Також вони вимагають призначити командувача відповідального за оборону Харківської області і розробити план оборони Харківщини.

«Подальша бездіяльність з боку влади буде розцінюватися нами, як державна зрада», - підкреслюють автори листа.

За словами Володимира Чистіліна, одного з координаторів харківського Євромайдану, протягом декількох днів під цим відкритим листом збиратимуть підписи, після чого направлять в Адміністрацію президента.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук