До Львова приїхали провідні іноземні фахівці з лікування опіків
У Львові до 21 вересня працюватиме ділитимуться досвідом провідні іноземні фахівці з лікування опіків. Про це ZAXID.NET повідомили у Львівській міській раді.
Як зазначається у повідомленні, до Львова прибули фахівці з «Виїзної клініки Шрайнерс Госпітал» із Бостона (США). До складу делегації входять пластичні хірурги, фахівці із лікування опіків, фахівці із інтенсивного лікування та анестезіології, реабілітологи та медичні сестри.
Мета заходу – спільно із українськими фахівцями проконсультувати дітей, які зазнали важких опіків, та надати їм необхідне якісне етапне лікування.
Як зазначають у мерії, цей приїзд не є першим контактом із американськими колегами, а радше послідовним і логічним продовженням співпраці між Львівським опіковим центром Комунальної 8-ї міської клінічної лікарні та колегами із одного із найкращих опікових центрів світу для дітей – «Шрайнерс Госпітал» (Shriners Hospital for Children).
«Навчання, як один із головних аспектів співпраці, не обмежується лише спілкуванням під час виїзної клініки. Для цього у Комунальній восьмій лікарні за сприяння американської сторони, «Союзу Українок Америки» та львівських меценатів був створений навчально-телекомунікаційний центр, завдяки якому українські лікарі можуть за необхідності брати участь у навчальних лекціях, організованих колегами із Бостону або при потребі, організувати дистанційну консультацію пацієнта. Упродовж останнього року вже були проведені декілька успішних лекцій для медичних сестер із питань догляду за опеченими пацієнтами», – зазначено в повідомленні.
Проте співпраця із українською стороною не обмежується лише Львівським опіковим центром. До участі у виїзній клініці залучені представники із опікових центрів Києва, Донецька, Дніпропетровська, Харкова, Миколаєва й інших міст України.
«Своєрідним підсумком проведеної місії стане спільна науково-практична конференція «Периоперативне лікування опіків», яка відбудеться 21 вересня під патронатом Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та Гарвардської медичної школи. До конференції будуть залучені не лише фахівці із лікування опіків, але й лікарі-реаніматологи, лікарі районних лікарень – усі, від кого залежить надання якісної медичної допомоги опеченим на усіх рівнях лікування: від лікарської амбулаторії – до опікового центру», - повідомив начальник управління охорони здоров’я Володимир Зуб.